AntiHOR Horlama Önleyici Sprey ile artık horlamak yok! 2018'in en önemli buluşları arasında yerini alan AntiHOR, Horlamayı oluşturan etmenleri fiziksel olarak yok eden bir boğaz spreyidir. Bir kulanımla horlamayı keser gece boyunca hem siz hem de eşiniz rahat bir uyku çeker.
Horlayan kişiler kendilerinden çok yanlarında uyuyan eşlerine zarar verirler. Horlama ile eşiniz uykuya dalamaz hatta horlamanın şiddetine göre uykudan bile uyanabilir. Gecenin sessizliğinde bu sesler komşularınıza dahi ulaşır. Eğer sizin de eşiniz horlamanızdan rahatsız ise AntiHOR ile artık buna bir son verebilirsiniz.
AntiHOR, fındık yağı, buğday ruşeym yağı ve nane yağı gibi yağlardan oluşan doğal bir içeriğe sahiptir. Potansiyel olarak içerdiği yağların etkisiyle yumuşak damak ve çevresindeki dokuların tonusunu ve bu bölgedeki kan akımını arttırmaktadır. AntiHOR sprey boğaza sıkıldığında, içerdiği yağlar bir tabaka oluştururlar. Bu tabaka boğazın kayganlığını sağlar. Bu durum horlamayı oluşturan sürtünmeyi azaltır.
AntiHOR'dan önce bir çok horlama önleyici burun aparatı, burun bandı, Klips, Silikon Aparatı gibi ürünler yapılmıştı. Fakat hiç biri AntiHOR kadar başarılı olamadı. Yapılan denek testleri ve analizler sonucunda AntiHOR'un büyük ölçüde horlamayı durduğu görüldü.
AntiHOR tamamen doğal bitki özlerinden ve bitki yağlarından oluşmaktadır. Bu etken maddeler solunum yolarınızı açarak uykuda rahat nefes alıp vermenizi sağlar. Fındık yağı, buğday ruşeym yağı ve nane yağı gibi çok güçlü yağlardan oluşan AntiHOR sizi gece boyunca rahat ettirir.
Horlama, uykuda solunum sırasında ortaya çıkan gürültülü ve rahatsız edici sestir. Horlama, uyku esnasında ağız ve yutak bölgesinde yer alan kasların ve küçük dilin gevşeyerek solunum yolunu tıkaması ve akciğerden gelen havanın bu gevşemiş yapılara çarparak oluşturduğu ses ve titreşimdir.
Boğaz ve dilin kas gerginliğinin azalması
Uzun yumuşak damak veya küçük dil
Boğaz boşluğunu dolduran adenoid, kist, tümör gibi dokular.
Burnun nezle veya başka bir nedenle tıkanması
Alkol ve bazı ilaçların kullanımı
neden olabilir.
AntiHOR ilaç değildir. Tedavi edici özelliği yoktur. Horlamayı oluşturan etmenleri fiziksel olarak azaltmaya yarayan bir boğaz spreyidir. Tamamen bitkisel yağlardan oluşan bir karışımdır. Bu karışımın lubrikan (kayganlık sağlayıcı) özelliğinden faydalanılmaktadır.
Uykusuzluk ve yorgunluk
Dikkat eksikliği
Uzun dönemde kalp hastalıkları ve hipertansiyon
Uyku apnesi
Eşler arası problemler
Horlama ayıp değil fiziksel bir rahatsızlıktır. Ülkemizde her 6 kişiden biri horlamaktadır. Kadınların % 6 sını, erkeklerin % 12`sini etkileyen yaygın bir hastalıktır. AntiHOR kullanarak bu rahatsızlıktan kurtulursunuz.
AntiHOR geceleri rahat ettirmenin yanında gündüzlerinizi de pozitif yönde etkileyecektir. Sabahları yorgun uyanmayacak, gün boyu uyuklamayacak, bitkinliğiniz atacak, rahat rahat nefes alacak, gün boyu enerjik ve dinç olacaksınız.
AntiHOR horlama önleyici sprey 6 - 8 saat boyunca etkisini gösterir. Gece yatmadan kullanacağız AntiHOR sprey horlamayı ve hırıltıyı keser, sabaha kadar gürültüsüz ve sessiz bir uyku çekersiniz.
AntiHOR, potansiyel olarak içerdiği yağların etkisiyle yumuşak damak ve çevresindeki dokuların tonusunu ve bu bölgedeki kan akımını arttırmaktadır.
AntiHOR, potansiyel olarak içerdiği yağların etkisiyle yumuşak damak ve çevresindeki dokuların tonusunu ve bu bölgedeki kan akımını arttırmaktadır.

AntiHOR sprey boğaza sıkıldığında, içerdiği yağlar bir tabaka oluştururlar. Bu tabaka boğazın kayganlığını sağlar. Bu durum horlamayı oluşturan sürtünmeyi azaltır. Aynı zamanda komşu dokularda oluşan titreşimi azaltır. AntiHOR'un başarılı bir şekilde kullanılması size ve eşinize rahat bir gece uykusu sağlar.

AntiHOR horlama önleyici diğer cihazlarla birlikte kullanılabilir.
AntiHOR Kullanımı kolaydır : Kısaca spreyinizi sıkın ve uyuyun.

Tadı güzeldir : AntiHOR'un tadı hafif nane tadındadır. Şeker veya herhangi bir tatlandırıcı içermez.

AntiHOR etkili doğal yağları içeren bir karışımdır. Bu yağ karışımı horlamayı meydana getiren vibrasyonun azalmasına yardımcı olur.
AntiHOR, kullanmadan önce şişeyi hafifçe çalkalanır. Boğaza küçük dil ve yumuşak damak dokusuna 3-5 sefer sıkılır. Sonrasında herhangi bir katı veya sıvı yiyecek tüketilmez.
Gebe veya emziren kadınlarda ve epilepsi hastalarında kullanılmamalıdır.

AntiHOR İlaç Değildir ! uyku apnesi ve benzeri solunumla ilgili rahatsızlıklar için tedavi edici özelliği yoktur.
SİPARİŞ ADETİNİ SEÇİNİZ
ÖDEME ŞEKLİNİ SEÇİNİZ
TESLİMAT BİLGİLERİNİ GİRİNİZ